automobiliu_nuoma
mikroautobusu_nuoma
kemperiu_nuoma
automobiliu_nuoma_su_vairuotoju

Keleivių pervežimas

Galite užsisakyti pervežimus iš oro uosto iki viešbučio ir iš viešbučio iki oro uosto!

Pervežimai itin patogu ir greita. Užsisakius pervežimą Jus pasiims iš oro uosto ir nuveš į viešbutį arba iš viešbučio į oro uostą. Automobilis Jūsų lauks sutartu laiku sutartoje vietoje tad Jūs niekada nevėluosite.

Vežame keleivius iš / į Vilniaus, Kauno, Rygos, Varšuvos oro uostų į  viešbučius ir atgal.

Vežame

  • iki 4 keleivių
  • iki 8 keleivių
  •  iki 14 keleivių
Rezervacija
foto_001

Apie mus

AutoRental24.lt padės Jums išsirinkti tinkamiausią transporto priemonę bet kuriai kelionei! Mūsų veikla – trumpalaikė lengvųjų automobilių, keleivinių mikroautobusų bei kemperių nuoma. Taip pat mūsų klientams pasiūlysime GO PRO kamerą, vaikiškų automobilinių kėdučių, navigacijos, stogo bagažinių nuomą. NEMOKAMAI pristatome Kauno mieste. Už papildomą mokestį pristatome ir į kitus Lietuvos miestus.

Pagal individualius užsakymus vežame keleivius iš/į Vilniaus, Kauno, Rygos, Varšuvos oro uostų į viešbučius, konferencijas ir kitomis pageidaujamomis kryptimis.  Mielai pasitinkame svečius oro uostuose, stotyse ir kitose atvykimo vietose.

Visi mūsų siūlomi automobiliai turi ekonomiškus dyzelinius variklius, puikiai veikiančius kondicionierius, civilinės atsakomybės bei KASKO draudimus.

Mes užtikriname kokybišką, patogią transporto priemonę, puikų kainos ir kokybės santykį, o svarbiausia – TECHNINĘ PAGALBĄ 24/7.

Transporto priemonę galite rezervuoti ir internetu! Susisiekite su mumis ir mes pateiksime Jums geriausią  pasiūlymą.

Kontaktai

Adresas: Pramonės pr. 6 , LT51267

Miestas: Kaunas, Lietuva

Tel: +370 687 17798

Email: info@autorental24.lt

Skype: AutoRental24

credit-cards2